دوره های ما

رویداد ها

سوالات متداول

 • 1. تعیین سطح چگونه انجام می‌شود؟

  متقاضیان تعیین سطح آنلاین می‌توانند به صورت رایگان از طریق همین وبسایت در آزمون تعیین سطح مرکز زبان دانشگاه تهران شرکت نمایند.  متقاضیان تعیین سطح حضوری پس از تماس تلفنی با مرکز در روز و ساعت تعیین شده مراجعه نمایند. 

 • 2. تعیین سطح شامل چه مواردی می‌شود؟

  تعیین سطح آنلاین مرکز زبان دانشگاه تهران مهارت‌های دستوری، لغوی، استفاده از زبان در موقعیت فرضی، حروف اضافه، همایند‌ها، اصطلاحات، و توانایی تولید جملات طبیعی را مورد سنجش قرار می‌دهد. تعیین سطح حضوری در محل مرکز توسط مدیر گروه هر دپارتمان صورت می‌گیرد.

 • 3. طول هر ترم چقدر است؟

  طول بیشتر دوره‌های ترمیک یک ماه و نیم،  ۱۳ جلسه 90 دقیقه ای (یا ۱۸۰ دقیقه‌ای در دوره‌های فشرده)، به صورت ۲ جلسه درهفته است. در مواردی که دوره‌ای خارج از این چارچوب برگزار شود، طول دوره در توضیح دوره ذکر شده است.

  در بعضی موارد ممکن است طول دوره‌های ویژه، مانند آزمون‌ها، دوره‌های بحث آزاد، و یا مکالمه بسته به شرایط خاص هر دوره متفاوت باشد.

 • 4. اساتید مرکز چگونه انتخاب می‌شوند؟

  اساتید مرکزعمدتا ازمیان فارغ‌التحصیلان برتر و دانشجویان ممتاز دانشگاه تهران، و سایر اساتید برجسته هر رشته انتخاب می‌شوند. همه اساتید باید دوره‌های تخصصی تدریس را گذرانده ، دارای  سابقه تدریس بوده، و پس ازمصاحبه و گذراندن دوره آزمایشی انتخاب می‌‌شوند.

 • 5. برای درخواست کلاس خصوصی باید چگونه اقدام کنیم؟

  برای درخواست کلاس خصوصی باید با مرکز تماس بگیرید و نوع دوره مورد نظر را اطلاع بدهید. سپس مدیرگروه زبان مربوطه پس از بررسی درخواست شما با شما تماس گرفته و استاد مناسب را به شما معرفی می‌کند.

 • 6. آیا می‌توان پس از ثبت نام، در صورت عدم امکان شرکت در کلاس، شهریه پرداخت شده را رزرو نمود؟

  بله. زبان‌آموزان محترم می‌توانند در صورتی که موفق به شرکت در یک دوره نشدند، از شهریه پرداختی برای ترم آینده جهت شرکت در همان دوره (به شرط تشکیل همان دوره) و یا دوره متفاوتی استفاده کنند.  

 • 7. آیا کتاب‌های مورد نیاز برای هر دوره در مرکز ارائه می‌شوند؟

  خیر. تهیه کتاب برعهده زبان‌آموزان محترم می‌باشد. در دوره‌های آنلاین لینک دانلود کتاب به شما ارسال خواهد شد. 

 • 8. برای همکاری با مرکز به عنوان مدرس باید چه اقدامی انجام داد؟

  برای همکاری با مرکز به عنوان مدرس باید ابتدا رزومه کامل و استاندارد شامل اطلاعات تماس و مدارک هویتی (شناسنامه و کارت ملی) را در قالب یک فایل PDF به آدرس ایمیل utlc1@hotmail.com ارسال بفرمایید. پس از بررسی رزومه توسط مدیرگروه مربوطه و رئیس مرکز، در صورت نیاز به مدرس و احراز شرایط تدریس، از متقاضی دعوت به همکاری می‌شود.

 • 9. چه کسانی می‌توانند در کلاس‌های مرکز شرکت کنند؟

  شرکت در کلاس‌های مرکز برای عموم بزرگ‌سالان آزاد است.

 • 10. شرایط استرداد شهریه پرداختی چگونه است؟

  در صورتی که دوره‌ای که تعریف شده، از طرف مرکز تشکیل نشود و یا پس از تشکیل کنسل شود، اگر زبان آموز مایل به رزرو شهریه آن دوره برای ترم آینده نباشد، می‌تواند درخواست استرداد شهریه نماید. در غیراین صورت، درخواست استرداد تنها درصورتی که زبان آموز تا 72 ساعت پیش از شروع دوره درخواست خود را به مرکز تحویل دهد انجام می‌گیرد. پس از شروع دوره به هیچ عنوان امکان استرداد شهریه وجود ندارد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد