دانشگاه تهران

تماس با ما

  • "نشانی:تهران-ضلع شمالی شرقی میدان انقلاب-نبش خیابان کارگز شمالی-ساختمان تجاری 1135-طبقه سوم-واحد9"
  • 02166495630
  • 02166460316
  • 02166478024

دپارتمان کره‌ای


زبان کره‌ای یکی از شیرین‌ترین و پرطرفدارترین زبان‌های آسیای شرقی به حساب می‌آید که درزمان پادشاه سجونگ  (Sejong 세종 ) در  سال ۱۴۴۳ پس از میلاد ابداع شده است، اما این خط به عنوان نگارش بومی شناخته شده و تنها در دهه‌های پس از استقلال کره از ژاپن در اواسط قرن بیستم به خط اصلی کره‌  تبدیل شد. امروزه بسیاری از مردم سراسر دنیا به لحاظ  فرهنگی و هنری (از قبیل kpop و Kdrama)، و همچنین از نظر علمی جذب این زبان خاص و شیرین شده‌اند. سادگی در نوع گویش و ساختار زبان کره‌ای را می‌توان وجه تمایزی دانست که زبان کره‌ای نسبت به سایر زبان‌های آسیای شرقی از آن برخوردار است.

در دپارتمان کره‌ای در مرکز زبان‌های خارجی دانشگاه تهران، تمام توجه معطوف بر یادگیری اصولی و صحیح و کاربردی این زبان خاص، از جمله یادگیری اصولی حروف، تلفظ صحیح، گرامر، جملات کاربردی، مکالمات از سطح مقدماتی تا پیشرفته، و از همه مهمتر آمادگی زبان آموزان برای آزمون زبان کره‌ای  توپیک (TOPIK 토픽) توسط اساتید مجرب می‌باشد.
زبان‌آموزان با گذراندن دوره‌های مبتدی قادر به شرکت در مرحله اول آزمون توپیک هستند و با گذراندن سطوح Intermediate 1 & 2 می‌توانند در آزمون مرحله دوم توپیک شرکت نمایند.

مدیر گروه: سرکار خانم شیما سوهانی

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد