دپارتمان انگلیسی


امروزه انگلیسی پرتکلم‌ترین و شناخته‌شده‌ترین زبان در دنیا است که آن را به یکی از مهم‌ترین مهارت‌های تاثیرگذار در زندگی شخصی و حرفه‌ای تبدیل کرده است. توانایی صحبت به زبان انگلیسی در حال حاضر یک ضرورت محسوب می‌شود، چون این زبان بین‌المللی در کسب دانش و تبادل نظر در همه‌ زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، صنعتی، فرهنگی، و علمی یک عامل کلیدی به شمار می‌آید.

دپارتمان زبان انگلیسی مرکز زبان‌های خارجی دانشگاه تهران یکی از باسابقه‌ترین و معتبرترین دپارتمان‌های آموزش زبان انگلیسی در کشور است. این دپارتمان با بهره‌گیری از اصول و روش‌های تدریس مبتنی بر تحقیقات علمی در زمینه‌ آموزش زبان انگلیسی، و همچنین اساتید مجرب و آشنا به اصول صحیح تدریس این زبان، برآن است که در محیطی حرفه‌ای و دوستانه زبان‌آموزان و علاقه‌مندان را در فراگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی یاری رساند. از این رو، این دپارتمان تلاش کرده با طراحی و برگزاری دوره‌های متنوع متناسب با نیازهای گروه‌های مختلف، از کودک تا بزرگسال، به‌صورت اصولی و کاربردی مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی را به زبان‌آموزان آموزش دهد.

اساتید دپارتمان زبان انگلیسی مرکز زبان دانشگاه تهران از خلاق‌ترین و مجرب‌ترین مدرسان زبان انگلیسی کشور هستند و با شرکت در کارگاه‌های تدریس زبان انگلیسی به‌صورت دوره‌ای در دانشگاه‌های برتر دنیا مانند دانشگاه آکسفورد و کمبریج دانش خود را در زمینه‌ تدریس این زبان به‌روز نگه می‌دارند.

در این دپارتمان، گروه‌های سنی مختلف شامل کودکان، نوجوانان، و بزرگسالان با متد دانشگاه آکسفورد و کتاب‌هایLet’s Go ، Teen2Teeen و Headway آموزش می‌بینند. دوره‌های زبان انگلیسی عمومی در همه‌ گروه‌های سنی مکالمه محور می‌باشد. طول دوره‌های مکالمه 12 هفته است که به صورت دو جلسه یک ساعت و نیم در هر هفته برگزار می‌شود.


همچنین، دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون‌های ملی و بین‌المللی، اعم از IELTS ،TOEFL ، PTE ، Duolingo ، MSRT، UTEPT  و دوره‌های دیگر مانند نقد فیلم، نقد کتاب، بحث آزاد، و دوره‌های تخصصی مثل گرامر، واژگان، و خطاطی نیز توسط این دپارتمان برگزار می‌شوند.

مدیر گروه: جناب آقای مهدی شریعت


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد