دانشگاه تهران

تماس با ما

  • "نشانی:تهران-ضلع شمالی شرقی میدان انقلاب-نبش خیابان کارگز شمالی-ساختمان تجاری 1135-طبقه سوم-واحد9"
  • 02166495630
  • 02166460316
  • 02166478024

دپارتمان انگلیسی

دپارتمان زبان انگلیسی مرکز زبان‌های خارجی دانشگاه تهران یکی از باسابقه‌ترین و معتبرترین دپارتمان‌های آموزش زبان انگلیسی در کشور است. این دپارتمان با بهره‌گیری از اصول و روش‌های تدریس مبتنی بر تحقیقات علمی در زمینه‌ آموزش زبان انگلیسی، و همچنین اساتید مجرب و آشنا به اصول صحیح تدریس این زبان، برآن است که در محیطی حرفه‌ای و دوستانه زبان‌آموزان و علاقه‌مندان را در فراگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی یاری رساند.

اساتید دپارتمان زبان انگلیسی مرکز زبان دانشگاه تهران از خلاق‌ترین و مجرب‌ترین مدرسان زبان انگلیسی کشور هستند و با شرکت در کارگاه‌های تدریس زبان انگلیسی به‌صورت دوره‌ای در دانشگاه‌های برتر دنیا مانند دانشگاه آکسفورد و کمبریج دانش خود را در زمینه‌ تدریس این زبان به‌روز نگه می‌دارند.

در این دپارتمان، از روش آموزش زبان دانشگاه کمبریج و کتاب‌های جدید انتشارات این دانشگاه (کتاب‌های Evolve) استفاده می‌شود. 


همچنین، دوره‌های تربیت مدرس،  دوه‌های تخصصی آمادگی آزمون‌های ملی و بین‌المللی، اعم از IELTS ،TOEFL ، PTE ، Duolingo ، MSRT، UTEPT  و دوره‌های دیگر مانند نقد فیلم، نقد کتاب، بحث آزاد، و دوره‌های تخصصی مثل گرامر، واژگان، و خطاطی نیز توسط این دپارتمان برگزار می‌شوند.

شرکت کنندگان عزیز تمامی دوره‌های این دپارتمان مدرک دو‌زبانه معتبر از دانشگاه تهران دریافت می‌کنند. 

مدیر گروه: جناب آقای مهدی شریعت


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد